Tantrická masáž pro ženy

Doteky působí léčivě a blahodárně, neboť vytváří důvěru a bezpečí. Právě v tantře je však každý tělesný dotek mezi dvěma lidmi zároveň kontaktem mezi dvěma srdci.

Zatímco Jóga je spíše asketická a meditujeme zde sami pro sebe, Tantra je radostnou a extatickou meditací ve dvou. Vede nás k tomu, soustředit se na vlastní střed, na přítomný okamžik, vcítit se hluboce sám do sebe, uvolnit se a otevřít se novým zážitkům. Jedním z cílů tantrické masáže je odbourat obavy, překážky a sexuální bloky a věnovat tak masírovaným partnerům více vnitřní svobody.

Tantrická masáž pro ženy je velmi jemná a pomalá masáž, která respektuje cyklickou přirozenost ženy. Na ženu hledí jako na bohyni jejíž tělo je vždy krásné, vytříbené a smyslné. Účelem masáže je vyslyšet touhy a potřeby ženy, uvolnit a namasírovat celé její tělo a nechat její vnitřní světlo naplno zazářit. Součástí masáže může, ale také nemusí, být orgasmus.

Tato masáž působí v mnoha rovinách. Pozitivně ovlivňuje pohodu, zdraví a sebepřijetí, má vliv na léčení těla a duše, spojuje ženu s jejími hlubinami a probuzená životní síla jí poté pozitivně působí v celé řadě životních aspektů.

Tantrická filozofie je o radosti ze života, o co je příjemné, smyslné, co nás povznáší a činí život krásný a smysluplný.

Tantra nás učí, že nám příroda dala různé možnosti jak prožívat radost a slast a tělesný dotek je jednou z nejpříjemnějších a nejzdravějších věcí, kterou jsme byli obdařeni. Není důvod nemasírovat celé tělo, obzvláště, když se vynechají ty nejzajímavější a nejpříjemnější části. Proto se v tantrické masáži nevyhýbáme ani intimním oblastem a jedná se vlastně o jedinou opravdu celotělovou masáž. 

Radost, něžnosti, extáze, povznesení a hormonální gejzír s tím spojený jsou velmi příjemné způsoby jak udržovat své zdraví a zároveň povznést svého ducha.Doplňující informace

  • celý rituál tantrické masáže trvá 2,5 - 3 hodiny, pritom samotná masáž trvá asi 2 hodiny
  • masáž se provádí na nahé tělo
  • na začátku si promluvíme o tom, co nás čeká, stanovíme míru intimity a zodpovím Vaše otázky
  • s ohledem na to, že se jedná o intimní a ne zcela běžnou masáž, doporučuji ke mě zajít nejdříve na klasickou masáž, dá nám to možnost se blíže poznat a mohu zde zodpovědět Vaše otázky
  • cena za masáž je pevně daná, bez ohledu na její konečnou délku
  • masáž je určena pouze pro ženy

Cena tantrické másaže činí 5000,-

Po vaší objednávce vás kontaktuji, zodpovím případné dotazy a společně spolu vybereme, či potvrdíme vhodný termín. Může se stát, že Vámi vybraný termín budeme muset upřesnit, či zvolit jiný. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o ne zcela běžnou masáž, tak bývá termín obvykle o víkendu...

Vámi poskytnuté údaje slouží k vzájemné komunikaci a fakturaci. Poskytujete je zcela dobrovolně a nejsou dále zpracovávány.