Online rezervace

Netelefonujte mi prosím, po telefonu obvykle nemohu Vaši objednávku vyřídit, napište mi prosím zprávu. 

Rezervaci vám potvrdím co nejdříve. V případě obsazeného termínu spolu vybereme termín náhradní. Masérna na Dvořákove 13, bývá otevřena v pondělí od 14:00 do 19:00, středu od 10:00 do 14:00 a pátek od 12:00 do 16:00. 


Vaši rezervaci lze bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin před masáží. Pokud termín masáže, nebo konzultace zrušíte méně než 24 hodin předem, jste povinni jej uhradit. 

Your reservation can be canceled free of charge up to 24 hours before the massage. If you cancel the appointment of a massage or consultation less than 24 hours in advance, you are obliged to pay for it. 


Poukaz na masáž je nutné uplatnit a využít v době jeho platnosti, to znamená učinit objednávku minimálně jeden měsíc, ale ideálně dva měsíce před jeho vypršením. Nenechávejte to prosím na poslední chvíli. 


Nejkratší možná délka masáže, nebo konzultace je 1 hodina. Vámi zvolený termín Vám musím nejdříve potvrdit, případně spolu vybreme jiný.

Vámi poskytnuté údaje slouží k vzájemné komunikaci a fakturaci. Poskytujete je zcela dobrovolně a nejsou dále zpracovávány.