O mně

Jmenuji se Petr Pokorný. Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu MU. Při své životní cestě jsem prošel celou řadu zaměstnání od dělnických profesí, přes personalistu, honáka dobytka na Novém Zélandu, policisty PČR, policejního krizového interventa  a další.

Se svoji výškou téměř dvou metrů velmi dobře vím, co to jsou bolesti zad a pohybového aparátu. Sedavá či jednotvárná práce, noční služby strávené v autě, každodenní stres, neustále zvedání dvou dětí na mateřské dovolené, špatné pohybové stereotypy, to vše může vést k pravidelným bolestem krku, šíje, beder, mezi lopatkami a přeneseně také hlavy, končetin a dalších částí těla. Tato bolestí vykoupená životní skutečnost mne přivedla k celé řadě zajímavých a funkčních cvičení, protahování, posilování, masážím a především k zásadní změně životního stylu. 

V současnosti půdobím především jako masér, dělám ale také průvodce při terapii tmou a poskytuji osobnímu poradenství. Při své práci se mimo vzdělání, osobní zkušenost a praxi opírám o znalosti anatomie, psychologie, psychosomatické medicíny, cvičení Jógy, Taj Ji stylu Yang, Pilates, tantry, meditací a řadu dalších.

Vždy se snažím své klienty vést k tomu, aby si dokázali poradit sami, aby se naučili poslouchat signálům svého těla a správně na ně reagovali. Tím se dá předejít mnoha zdravotním i osobním problémům a posíit svou životní energi.

Nabízím klasickou, sportovní a relaxační masáž, protimigrénovou masáž, odstranění spoušťových bodů ve svalech, reflexní terapii, tantrickou masáž pro ženy, poradenství k tématu správného držení těla, posilování příslušných svalových partií, protahování, rozcvičování, uzemňování, stravování, osobního rozvoje a další.